Dětské dárky textilní

Hledáte pro děti, budoucí maminky praktický dárek který by následně mohla maminka i dítě prakticky používat?

Rádi Vám napovíme kde a jaký originální a nevšední textilní dárek pořídit. Pro budoucí maminky, malé děti, kluky a holky nabízíme krásné a originální dětské dárky z ručníků, dětských osušek, bavlněných plen, dekoračních předmětů, vyšívaných doplňků. A to vše pěkně sestavené a ozdobené v barvách pro chlapce nebo dívky. Nezapomíná se ani na dvojčátka pro které taky vyrábíme krásné dětské dárečky. Nízký textilní dort pro dětiDětské dárky textilního charakteru kupují nejvíce ti, kteří chtějí svým dárkem  udělat radost nastávající mamince a darovat tak pár věcí do začátku.

Mezi nejoblíbenější patří dětské plenkové dorty s dekoračním zvířátkem, předmětem. Tyto dětské dorty obsahují různé věci do začátku pro maminky a dítě. Dětské dortíky z ručníků, dětských osušek, několika bavlněných plenek nebo i bavlněných Tetraplen mohou obsahovat dětské ponožky, dětský dudlík (šidítko), bryndáček a další potřebné a praktické věci.Dětský plenkový dort

Textilním dortíkem pro děti určitě uděláte radost. Maminkám i dětem se bude líbit nepečený dort. Na výběr má výrobce dorty malé, nízké, jednopatrové i dvoupatrové. Dárečky pro malé děti, ale i kluky nebo slečny.

Jestli chcete být ještě více originální s osobním příspěním, nechte si udělat na zakázku vyšívaný doplněk a to například v podobě jména dítěte, maminky k textilnímu dárku. Tyto vyšívané doplňky mohou být jako dekorace, následně se mohou přišít na textil nebo i dokonce nažehlit. Záleží podle toho jaký druh si vyberete.

Zkrátka výběr je bohatý a originálních dárků je také dost. A pokud si nevyberete žádný dárek a chcete originální dárek jinak poskládaný, stačí kontaktovat výrobce a domluvit se na změnách. Rádi pro Vás uděláne originál.

Textilní dorty jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených froté ručníků, osušek, bavlněných plen které pochází od ČESKÝCH nebo SLOVENSKÝCH výrobců. Materiály jsou nezávadné a po rozložení dětského dortu, dárku lze běžně používat k tradičním praktickým účelům. I vyšívané doplňky pochází od českého výrobce GARDENER group který dělá tyto překrásné textilní dárky.

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv textilní dárek...

přejeme všem maminkám a dětem hodně zdraví, spokojenosti a nezapomenutelné zážitky s textilním dárkem od společnosti GARDENER group.