Jednopatrové textilní dárky

Malý, střední nebo větší šikovný dárek pořídíte u výrobce originálních textilních dortů a dárků, společnosti GARDENER group. Jednopatrové praktické dárkové dorty z froté ručníků nebo osušek doporučujeme pro děti, maminky, kluky, muže, přátele i známé. Tento typ textilních nepečených dortů se hodíTextilní dort jednopatrový pro všechny slavnostní příležitosti.

Hledáte dárek pro svátek, narozeniny, výročí, vánoce, blízké, kamarády, přátele, pro své pracovníky nebo obchodní partnery? Zveme Vás na ochutnávku překrásných textilních dortů. Nebojte se, nepřiberete ani deko.

Jednopatrové dorty se nabízí v různých tvarech a variantách. Vybere si opravdu každý. A pokud si nevyberete a chcete přesto něco tak nádherného a praktického, kontaktujte výrobce. Domluvte si výrobu originálního textilního dárku.

Textilní kostka se šampaňským Bohemia sektZastupujete společnost která chce darovat nějaký upomínkový dárek a přitom ještě navíc udělat reklamu své společnosti, spolku či sdružení? Máme pro Vás několik variant a to včetně toho, nechat si vyšít logo, text či jiný grafický útvar na ručník, osušku a spojit tak přjemné s užitečným. I takové služby a produkty nabízí společnost GARDENER group. Pro jednotlivce se tato služba strojového vyšívání a možnost doplnit dárek o vyšívané věci také hodí, protože se stane váš dárek velice originální.

Budete oslavovat a hledáte jak originálně zaujmout? I pro takové příležisti se nabízí malé textilní dárky v podobě textilních válců a textilních kostek s přípitkem šampaňské Bohemia sekt nebo vína. Tento druh dárků můžeme doporučit pro různé slavnostní příležitosti.Textilní válec s přípitkem a jménem

Nezapomínáme ani na děti a něžné pohlaví. Pro děti doporučeujeme krásné jednopatrové dorty s dekoračním zvýřátkem nebo předmětem. A pro ženy najdete taky velký výběr jednopatrových nepečených dárků.

Ženám se určitě textilní dárek bude líbit, protože po dortu nepřiberou ani deko. Děti zase mají radost z doplňků a hraček. A ti co mají rádi přípitky, zákazníci 18+ si na své taky přijdou.

Samé praktické věci najdete v sortimentu jednopatrových textilních dortů a dárků.

Textilní válec s medvídkemMalý válec s výšivkouTextilní květináč