Svatební textilní dárky

Lidé už od dob dávných hledají něco neobvyklého, originálního, zajímavý svatební dárek nebo dárek k výročí a to právě může být nepečený dort z froté ručníků, osušek a vyšívaných doplňků.

Bez dortu se neobejde žádná svatební hostina či výročí svatby. Společnost GARDENER group pro Vás vyrobí nepečený originální svatební dorty z ručníků, osušek... na který nikdo jen tak nezapomene.Textilní dorty a dárky

Myslíte si, že je něco na předchozí větě špatně? Ale vůbec ne, ba naopak, originální nepečené dorty pro Vás může vyrobit a dodat eshop Textilní dorty . Splní účel krásného originálního svatebního dárku, ale i praktickou část. Všechny produkty nepečených dortů a dárků se dělají pro radost a následné praktické použití.

Svatební dort třípatrový červený nebo vínovýOriginální svatební dárek s překvapením je to, co mnoho svatebních hostů, kamarádů, kamarádek a přátel hledá. Takový nepečený dort, roláda z froté ručníků nebo vícepatrové dorty z ručníku a osušek potěší každého a rozhodně nepatří mezi obvyklé dary a dárky.

Svatební dorty a dárky nejsou pečené, ale skládané z různých textilních přísad, vyšívaných věcí a doplňků jako jsou froté ručníky, osušky, různé ozdoby, šampaňské pro přípitek, vyšívané dekorační doplňky které si vyrábíme. Proto je možné na přání obratem změnit vyšívané doplňky a nebo vyrobit třeba svatební jmenovky nebo jiný druh doplňku.Svatební dort se jmenovkou

Jako svatební dárek, svatební dekoraci, dárek k výročí svatby nebo i k různým dalším příležitostem můžete svým blízkým, přátelům i známým věnovat originální textilní dárek od Gardener group. Budete originální jako Váš dárek. Tyto dárky se vybírají pro svůj půvab a jedinečnost a oslavencům zůstane jako trvalá připomínka jeho slavnostního dne. No a pokud se chystáte na svatbu a chcete opravdu zaujmout po všech stránkách tak jistě textilní dárek zaujme více než třeba hrníčky, skleničky, hodiny, nádobí a různé další potřebné věci.

Dvoupatrový svatební dort zelené zdobení

Není nic jednoduššího než zakoupit novomanželům překrásný třípatrový svatební dort z ručníku a osušky třeba se soškou snoubenců. Nebo krásnou a jedinečnou svatební truhličku s přípitkem šampaňského Bohemia nebo jiných doplňků které můžete dát do truhličky. Nebo si nechat udělat na zakázku vyšívaný doplněk v podobě jmen novomanželů, oslavenců a přidat k textilnímu dárku.

Textilní truhlička s přípitkemZkrátka výběr bohatý, originálních věcí také dost. A pokud si nevyberete a chcete jinak poskládaný dort, stačí kontaktovat výrobce a domluvit se na změnách. Rádi pro Vás uděláme originál.

Textilní dorty jsou vyrobeny z kvalitních a prověřených froté ručníků, osušek, bavlněných utěrek a
   dětských bavlněných plen. Všechny materiály jsou nezávadné a po rozložení svatebního dortu, dárku lze běžně používat k tradičním praktickým účelům.

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv textilní dárek, přejeme všem nezapomenutelné zážitky s nepečenými textilnímy dárky od GARDENER group.

Svatební dort z froté ručníku a osušky